CPF0603B97R6E
MFR.Part #
CPF0603B97R6E
JLCPCB Part #
C3983066
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 97.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS