CPF0603B931KE1
MFR.Part #
CPF0603B931KE1
JLCPCB Part #
C4141179
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 931kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS