CPF0603B90R9E1
MFR.Part #
CPF0603B90R9E1
JLCPCB Part #
C1694796
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS