CPF0603B887KE
MFR.Part #
CPF0603B887KE
JLCPCB Part #
C4287463
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 887kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS