CPF0603B7R32E
MFR.Part #
CPF0603B7R32E
JLCPCB Part #
C4302626
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.32Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS