CPF0603B768KE
MFR.Part #
CPF0603B768KE
JLCPCB Part #
C4086314
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 768kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS