CPF0603B75RE
MFR.Part #
CPF0603B75RE
JLCPCB Part #
C4072755
Description
-55℃~+155℃ 63mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS