CPF0603B6R81E1
MFR.Part #
CPF0603B6R81E1
JLCPCB Part #
C1695427
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.81Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS