CPF0603B5R1E1
MFR.Part #
CPF0603B5R1E1
JLCPCB Part #
C2075242
Description
-55℃~+155℃ 5.1Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS