CPF0603B59RE1
MFR.Part #
CPF0603B59RE1
JLCPCB Part #
C1694997
Description
-55℃~+155℃ 50V 59Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount