CPF0603B576RE
MFR.Part #
CPF0603B576RE
JLCPCB Part #
C4017725
Description
-55℃~+155℃ 576Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS