CPF0603B45K3E
MFR.Part #
CPF0603B45K3E
JLCPCB Part #
C4106151
Description
-55℃~+155℃ 45.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS