CPF0603B43R2E
MFR.Part #
CPF0603B43R2E
JLCPCB Part #
C3937459
Description
-55℃~+155℃ 43.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS