CPF0603B41K2E
MFR.Part #
CPF0603B41K2E
JLCPCB Part #
C3993539
Description
-55℃~+155℃ 41.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS