CPF0603B3K24E
MFR.Part #
CPF0603B3K24E
JLCPCB Part #
C3991888
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS