CPF0603B39K2E
MFR.Part #
CPF0603B39K2E
JLCPCB Part #
C4046861
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS