CPF0603B374KE1
MFR.Part #
CPF0603B374KE1
JLCPCB Part #
C1698092
Description
-55℃~+155℃ 374kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS