CPF0603B32R4E
MFR.Part #
CPF0603B32R4E
JLCPCB Part #
C4191300
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS