CPF0603B2R15E
MFR.Part #
CPF0603B2R15E
JLCPCB Part #
C4325197
Description
-55℃~+155℃ 2.15Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS