CPF0603B287KE1
MFR.Part #
CPF0603B287KE1
JLCPCB Part #
C1697777
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS