CPF0603B26K1E
MFR.Part #
CPF0603B26K1E
JLCPCB Part #
C4009053
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS