CPF0603B24R9E1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B24R9E1
JLCPCB Part #
C1695126
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS