CPF0603B14R3E1
MFR.Part #
CPF0603B14R3E1
JLCPCB Part #
C1696796
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS