CPF0603B14KE
MFR.Part #
CPF0603B14KE
JLCPCB Part #
C3997153
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS