CPF0603B11R5E
MFR.Part #
CPF0603B11R5E
JLCPCB Part #
C3947734
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS