CPF0603B102RE
MFR.Part #
CPF0603B102RE
JLCPCB Part #
C4196278
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS