CPF0402F20RE1
MFR.Part #
CPF0402F20RE1
JLCPCB Part #
C2121412
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS