CPF0402B9K53E
MFR.Part #
CPF0402B9K53E
JLCPCB Part #
C4289472
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS