CPF0402B95R3E1
MFR.Part #
CPF0402B95R3E1
JLCPCB Part #
C3913534
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS