CPF0402B91RE1
MFR.Part #
CPF0402B91RE1
JLCPCB Part #
C2092923
Description
-55℃~+155℃ 25V 63mW 91Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS