CPF0402B73K2E
MFR.Part #
CPF0402B73K2E
JLCPCB Part #
C4161083
Description
-55℃~+155℃ 63mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS