CPF0402B6R81E
MFR.Part #
CPF0402B6R81E
JLCPCB Part #
C3966151
Description
-55℃~+155℃ 6.81Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS