CPF0402B53K6E
MFR.Part #
CPF0402B53K6E
JLCPCB Part #
C4323563
Description
-55℃~+155℃ 53.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS