CPF0402B4K53E
MFR.Part #
CPF0402B4K53E
JLCPCB Part #
C4300172
Description
-55℃~+155℃ 4.53kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS