CPF0402B402KE
MFR.Part #
CPF0402B402KE
JLCPCB Part #
C3957398
Description
-55℃~+155℃ 402kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS