CPF0402B3K3E
MFR.Part #
CPF0402B3K3E
JLCPCB Part #
C2081907
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS