CPF0402B33K2E
MFR.Part #
CPF0402B33K2E
JLCPCB Part #
C2088362
Description
-55℃~+155℃ 25V 33.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS