CPF0402B32R4E
MFR.Part #
CPF0402B32R4E
JLCPCB Part #
C4315354
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS