CPF0402B2K8E
MFR.Part #
CPF0402B2K8E
JLCPCB Part #
C4162330
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS