CPF0402B2K55E
MFR.Part #
CPF0402B2K55E
JLCPCB Part #
C3955469
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS