CPF0402B2K37E
MFR.Part #
CPF0402B2K37E
JLCPCB Part #
C4306664
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS