CPF0402B2K21E
MFR.Part #
CPF0402B2K21E
JLCPCB Part #
C4267777
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS