CPF0402B287RE
MFR.Part #
CPF0402B287RE
JLCPCB Part #
C3935851
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS