CPF0402B280KE
MFR.Part #
CPF0402B280KE
JLCPCB Part #
C4163158
Description
-55℃~+155℃ 280kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS