CPF0402B24R3E
MFR.Part #
CPF0402B24R3E
JLCPCB Part #
C4127855
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS