CPF0402B21R5E1
MFR.Part #
CPF0402B21R5E1
JLCPCB Part #
C2088519
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS