CPF0402B20RE
MFR.Part #
CPF0402B20RE
JLCPCB Part #
C2092721
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 25V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS