CPF0402B1K5E
MFR.Part #
CPF0402B1K5E
JLCPCB Part #
C2081885
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 25V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount