CPF0402B1K37E
MFR.Part #
CPF0402B1K37E
JLCPCB Part #
C4220442
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS