CPF0402B191KE1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0402B191KE1
JLCPCB Part #
C4211475
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS